-10%

Nordaid

Suukaudne D-vitamiini sprei lastele

Nordaid´i D3 400IU sprei vitamiin lastele ja beebidele on meeldiva apelsini maitsega ning kiire imendumisega kuna jõuab läbi lapse suu limakesta koheselt vereringesse.
D3 vitamiin toetab lapse immuunsüsteemi normaalset talitlust. Lisaks aitab D3 vitamiin hoida lapse luid, hambaid ja lihaseid tugevana.

D3 vitamiin lastele ei sisalda kunstlikke lõhna- ja maitseaineid, toiduvärve, soola, pärmi ega laktoosi. Vitamiin on GMO ja gluteenivaba.
Välja töötatud koostöös Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse laboriga.

Toimeaine / Koostis: Kolekaltsiferool

Toimeaine kogus: 10 MCG

Ravimivorm / pakend: Sprei

Kogus pakendis: 30ML

Laos

Raha tagasi garantii
Järgmise päeva tarnsport
Tasuta transport alates 60 €

Nordaid´i D400 sprei lastele/beebidele on meeldiva apelsini maitsega ning kiire imendumisega kuna jõuab läbi lapse suu limakesta koheselt vereringesse.

Vitamiin D toetab lapse immuunsüsteemi normaalset talitlust. Lisaks aitab D- vitamiin hoida lapse luid, hambaid ja lihaseid tugevana.

Kuna lapse magu on täiskasvanud inimese omast mitu korda väiksem, siis peab ta iga lusikatäiega saama oluliselt rohkem mineraal- ja toitaineid, näiteks umbes seitse korda rohkem D-vitamiini.

Mugav suukaudne sprei
200 pihustust
Meeldiv apelsini maitse
Kiire imendumine
Taimetoitlastele
Lanoliin kui naturaalne allikas
Suhkruvaba
Tõstab vitamiin D taset

destilleeritud vesi

stevioolglükosiidid(magusaine)

sidrunimahl (happesuse regulaator)

kummiaraabik (stabilisaator)

kolekaltsiferool (vitamiin D3)

kaaliumsorbaat (säilitusaine)

päevalille letsitiin (emulgaator)

magusapelsiini eeterlik õli (Citrus Sinensis)

Sobilik taimetoitlastele. Ei sisalda kunstlikke lõhna- ja maitseaineid, toiduvärve, soola, pärmi ega laktoosi. GMO ja gluteenivaba.

Päevane annus üks pihustus sisaldab: D-vitamiin (kolekaltsiferool) 400 IU/10µg (200%*), magusapelsini(Citrus Sinensis) eeterlik õli 0,079305 mg (milles furanokumariine<0,0026 mg)

*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Kolekaltsiferooli teatakse kui parima imendumisvõimega D-vitamiini maailmas.

Euroopa Toiduohutusamet kinnitab, et vitamiin D on vajalik, et tagada laste luude normaalne kasv ja areng.

Esimest korda kasutades vajutage pihustipumpa 3-4 korda, et vedelik hakkaks välja tulema. Loksutada korralikult enne igat kasutamist.

Pihustada üks pihustus lapse keele alla või põse siseküljele. Peale kasutamist asetada pihustiotsikule kork ja hoia pudelit püstises asendis.

Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pihustit sooja vee all.

Tähelepanu: Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest.